Zdrowy ząb

Piękny usmiech... zdrowe zęby.

Tel.: 12 427 04 07

Turystyka Stomatologiczna

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego specjalnego programu „Dental-Tourist” – skierowanego do pacjentów mieszkających poza granicami Polski. Jeżeli są Państwo zainteresowani leczeniem stomatologicznym w Krakowie prosimy zapoznać się z naszą propozycją „Krok po Kroku”:

  1. Telefoniczny 12 427 04 07, 782 27 04 07 lub e-mailowy: kontakt w celu wstępnego umówienia wizyty (terminu przyjazdu).
  2. Przesłanie cyfrowego zdjęcia panoramicznego na adres: , na podstawie którego my wykonamy wstępny plan leczenia i kosztorys. Wszystko wyślemy na podany przez Państwa adres e-mail. (Jeżeli nie życzą sobie Państwo wcześniejszego planu i kosztorysu, prosimy jedynie zarezerwować wcześniej termin wizyty i podać datę przyjazdu)
  3. Po zapoznaniu się z przygotowaną przez nas propozycją i kosztami leczenia, prosimy o potwierdzenie zgłaszanego wcześniej terminu wizyty lub zarezerwowanie nowego.

Jeśli życzą sobie Państwo możemy dokonać rezerwacji w hotelu znajdującym się tuż obok naszego Gabinetu Stomatologicznego „Zdrowy Ząb”. Do dokonania rezerwacji potrzebne będą:

  • dokładne dane osobowe (imię, nazwisko, adres)
  • scan biletu lotniczego, tak abyśmy mogli podać dokładną datę przyjazdu i wyjazdu

Cennik noclegów znajdziecie Państwo poniżej: CENNIK PO NOWYM ROKU !

Proponujemy także możliwość zwiedzania najpiękniejszych zakątków Krakowa i okolic wraz z przewodnikami profesjonalnego biura turystycznego. Jeżeli będą Państwo zainteresowani skorzystaniem z tej oferty, prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Cennik oraz programy wycieczek znajdziecie Państwo poniżej: CENNIKI I PROGRAMY PO NOWYM ROKU !

Nasze
gabinety

Zdrowy Ząb Kraków Centrum

Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb w centrum Krakowa

Tatarska 5
30-103 Kraków

Tel.: 12 427 04 07
Tel. kom.: 782 270 407
E-mail:

Zdrowy Ząb Kraków Kurdwanów

Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb na os. Kurdwanów.

Tuchowska 6B/3
30-618 Kraków

Tel.: 12 659 45 00
Tel. kom.: 603 179 471
E-mail:

MediRaty - złóż wniosek