Zdrowy ząb

Piękny usmiech... zdrowe zęby.

Tel.: 12 427 04 07

Elementy wzmacniające, naprawy protez

Nasz gabinet stomatologiczny świadczy również usługi naprawy i udoskonalania- wzmacniania protez. Jeśli mają Państwo taki problem, służymy fachową pomocą i poradą. Rodzaje usług: siatki , łuki, podścielenie, dostawienie zęba

  • Siatka wzmacniająca - stosowana jest w przypadku gdy proteza jest często łamana, bądź często pęka. Specjalistyczna siatka zatopiona zostaje w akrylu, tak aby w najsłabszych miejscach proteza była podwójnie mocna.
  • Łuk protetyczny – ma takie samo działanie wzmacniające co siatka, umieszczany jest jednak w dolnych protezach na powierzchni językowej.
  • Podścielenie protezy – wykonywane jest w celu lepszego dopasowania protezy do warunków w jamie ustnej. W skutek upływu czasu dziąsła coraz bardziej opadają co powoduje, że proteza którą nosimy jest mniej stabilna niż na początku. W takim przypadku możemy dokonać „podścielenia”, dołożenia akryli w miejsca gdzie proteza nie osiada na dziąsła i występuje problem ze stabilnym utrzymaniem.
  • Dostawienie zęba – w przypadku gdy stracimy zęba podczas użytkowania protezy, zamiast zmieniać ją na nową możemy dołożyć braki, które powstały. Technik dokleja brakujący ząb, zatapiając go w świeżym akrylu i dopasowuje na nowo do warunków w jamie ustnej pacjenta.

Nasze
gabinety

Zdrowy Ząb Kraków Centrum

Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb w centrum Krakowa

Tatarska 5
30-103 Kraków

Tel.: 12 427 04 07
Tel. kom.: 782 270 407
E-mail:

Zdrowy Ząb Kraków Kurdwanów

Gabinet stomatologiczny Zdrowy Ząb na os. Kurdwanów.

Tuchowska 6B/3
30-618 Kraków

Tel.: 12 659 45 00
Tel. kom.: 603 179 471
E-mail:

MediRaty - złóż wniosek